قضاوت اخلاقی (آفلاین)

 

چرا این دوره؟

شاید ما نظر فلاسفه و مراجعین دینی رو درباره‌ی اخلاق رو بدونیم اما آیا تا به حال به این فکر کردید علوم تجربی و علوم شناختی، درباره‌ی اخلاق چه دست‌آوردهایی دارن؟ عده‌ی زیادی تصور می‌کنن اخلاق، مسئله‌ایه که علم نمی‌تونه در اون دستی داشته باشه و ورود کنه اما سجاد سجودی در دوره‌ی قضاوت اخلاقی، در تلاشه با توضیح چیستی قضاوت، چیستی اخلاق و چگونگی ترکیب این دو از منظور شناختی و روانشناسی تکاملی، به ما کمک کنه تا در تصمیم‌گیری‌های روزمره‌ی خود و ارتباطات اجتماعی، بهتر عمل کنیم. برای مثال اگر در موقعیتی هستیم که باید در اون یک اکت اخلاقی داشته باشیم یا باید قضاوتی انجام بدیم (اتفاقاتی که هرروزه با اونها مواجه هستیم) باید بدونیم چه معیارهایی رو به کار ببندیم تا چه نتایجی برای ما حاصل بشه.

جزئیات دوره:

این دوره در چهارجلسه‌ی ۷۰ دقیقه‌ای برگزار شده

– آفلاین و دسترسی همیشگی به دوره

– دسترسی به اسلایدها

– در دسترس بودن پشتیبان اختصاصی برای مشکلات مربوط به سایت و همراهی شما در روند خرید دوره

مدرس دوره:

مدرس دوره، سجاد سجودی، دانشجوی پی‌اچ‌دی در دانشگاه ناتینگهام، و علاقمند به علوم‌شناختی و روانشناسی تکاملیه و سال‌هاست‌که در این حوزه، برعلاوه‌ی مروج علم بودن، فعالیت می‌کنه.

مدرس دوره:

اگر شما هم مشتاقید بدونید یافته‌های علم در زمینه‌ی اخلاقیات چیه و چطور می‌شه اون رو به کار بست، می‌تونید از طریق لینک ثبت‌نام در پایین صفحه، اقدام به تهیه‌ی دوره کنید و برای پشتیبان اختصاصی سایت، در این مسیر همراه شماست.

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: ۴.۵ ساعت

سطح دشواری: عمومی

برچسب‌ها:

مدرس دوره

خرید دوره

ثبت‌نام کنید

قضاوت اخلاقی

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: ۴.۵ ساعت

سطح دشواری: عمومی

برچسب‌ها: