زبان‌شناسی

 

مهلت ثبت‌نام:

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

چرا این دوره؟

شاید برای شما هم این تردید پیش اومده که امروزه ابزارهای ترجمه آنلاین به راحتی در دسترس هستند, پس واقعاً چه نیازی به یادگیری زبان جدید وجود داره ؟
چرا باید وقت و تلاش خودتون رو صرف یادگیری زبان بکنید وقتی به نظر می‌رسه ترجمه آنلاین راه‌حلی سریع و آسون برای برطرف کردن موانع زبانیه؟
یادگیری زبان، علاوه بر توانایی ارتباط با دیگران, تأثیرات قابل توجهی بر ساختار مغز داره.
قراره با هم تغییرات شبکه های عصبی مغز طی فرآیند یادگیری رو ببینیم. به علاوه، یادگیری زبان به عنوان یک فعالیت شناختی پیچیده، مغز رو به چالش می‌کشد ولی چه چالش هایی ؟
پس نه فقط یه تجربه آموزشی, بلکه میخوایم درباره کیفیت زبان و زندگی صحبت کنیم.

سرفصل ها

۱. چرا باید زبان دوم یاد بگیریم؟
۲. آیا یاد گرفتن زبان جدید تنها برای ارتباط برقرار کردنه؟ چه توانایی‌های دیگه ای کسب می‌کنیم؟
۳. آیا شخصیت, مدل فکری و یا مهارت های ارتباطی ما در زبان های مختلف شبیه همه؟
۴. فراگیری زبان ارتباطی جدید چه تاثیری روی مغز ما می‌ذاره؟
۵. مغز بعد از شناخت و تسلط به زبان جدید تغییرات آشکاری داره؟
۶. عملکرد مغز فرد دوزبانه و تک زبانه چه تفاوتی داره؟

من کی هستم؟

من صبام,
چندین ساله که به آدم های مختلف یاد میدم پا به دنیای زبان جدید بذارن, از الفبای قدم برداشتن تا کشف مدل زندگی و مباحثه به زبان انگلیسی. تو این مسیر, بخاطر پررنگ بودن نقش یادگیری, طی طرح برنامه ریزی و مدیریت پروژه های زبانی, مطالعه روی مغز رو هم شروع کردم.
بواسطه رشته ام با کد های جهان نرم افزار و زبان های کامپیوتر آشنا شدم و بعد مطالعه و تحقیق پیشرفت و عملکرد هوش مصنوعی شد فعالیت روزانه ام تا وقت غروب آفتاب. ماجراجویی تو دنیای زبان ها و تاثیراتی که داره, همیشه برام جذاب بوده و اگه شما هم مثل من از عملکرد مغز طی فرآیند یادگیری شگفت زده میشید, همراه باشید

زمان‌برگزاری: سه‌شنبه ساعت ۲۰

تعداد جلسات: ۲ جلسه

امکان دسترسی به ریکورد جلسات

امکان دسترسی به اسلاید جلسات

برگزاری جلسات در پلتفرم گوگل‌میت

امکان پرسش و پاسخ مستقیم با مدرس در پلتفرم یونیکس

پشتیبانی اختصاصی

گواهی حضور: ندارد

تایم تقریبی هر جلسه: بین ۴۵ دقیقه تا نهایت یک ساعت.

سوالات متداول

ریکورد کلاس‌هایی ‌که شرکت کردید، در پنل شخصی شما، تا همیشه در دسترستون خواهد بود و می‌تونید هر زمان‌که دوست‌داشتید، دوباره به اون‌ها گوش بسپارید.

برخی از مدرسین به همراه آکادمی یونیکس، تصمیم گرفتند به کسانی که تا پایان دوره در بیش از ۷۰٪ جلسات یک دوره شرکت کرده‌اند و فرم ارائه شده در جلسه‌ی آخر را تکمیل کرده‌اند گواهی حضور، با امضای طرفین تقدیم کنند تا نشانی باشد از اینکه شما دوره‌ای رو به پایان رسوندید. فراموش نکنید هر دو شرط، یعنی شرکت در بیشتر از ۷۰٪ جلسات یک دوره و تکمیل فرم اعطا شده در جلسه‌ی پایانی هر کلاس، برای دریافت گواهی حضور الزامیست. پ.ن: همه‌ی دوره‌ها شامل گواهی حضور نمی‌شوند، پیش از شرکت، صفحه‌ی دوره رو با دقت چک کرده و از دارای گواهی حضور بودن، اطمینان حاصل کنید.

آکادمی یونیکس در جهت احترام به حقوق و سلایق متنوع مخاطبین، با توافق با برخی مدرسین، جلسه‌ی اول بعضی از دوره‌ها را به صورت پابلیک برگزار می‌کند به طوری که مخاطب بتواند از مدرس و مباحث اطمینان حاصل کند و در صورت رضایت، پس از جلسه‌ی اول، در دوره مدنظر، ثبت‌نام کند. این ثبت‌نام، شامل تخفیف تهیه‌ی زودهنگام دوره نمی‌شود و قیمت آن ۱۰٪ بیشتر از قیمت زودهنگام دوره خواهد بود. برای شرکت در اولین جلسه‌ی رایگان، کافیست روی دکمه‌ی زیر بزنید و ده دقیقه بیش از شروع جلسه، لینک جلسه را در چنل(unix_academy@) دریافت کنید.

برای شرکت در دوره‌های آکادمی یونیکس، به پنل یونیکس که در همین سایت پس از ثبت‌نام برای شما تشکیل می‌شود نیاز خواهید داشت تا لینک هرجلسه را دریافت کنید، ریکوردهارو گوش بدید یا اطلاع‌رسانی‌های لازم رو بشنوید. تمامی جلسات، در پلتفرم گوگل‌میت برگزار خواهند شد که آموزش چگونگی استفاده از آن، در این لینک توضیح کامل داده شده‌است.

اشتراک معرفی شده، گزینه‌ای اقتصادی برای کسانیست که بخواهند بیش از ۳ دوره از دوره‌های فصلی یونیکس را شرکت کنند چرا که با هزینه‌ای بسیار بسیار کمتر از جمع تمامی دوره‌ها، امکان شرکت در تمامی دوره‌ها به همراه لکچرهای تنظیم شده و برخورداری از تمامی امکانات ذکر شده را به شما می‌دهد.

بله! امکان ثبت‌نام برای مخاطبین خارجی یونیکس نیز وجود داره. کافیه برای این کار به پشتیبانی سایت پیام بدید تا برای پرداخت از طریق پی‌پل، هماهنگی صورت بگیره.

برای ثبت‌‌نام پس از ساخت اکانت، می‌تونید صفحه یا اشتراک مورد نظر رو از صفحه‌ی مربوطه خریداری کنید.

دوره‌ی خوب، به مخاطبینی خوب نیاز داره. مشخصا اگر در هر دوره، فعالیت مخاطبین پایین باشه، سوالاتی خوبی پرسیده نشه و چالش‌های فکری صورت نگیره، نهایت تلاش مدرس، تدریس اون چیزی خواهد بود که از پیش آماده کرده اما مخاطبی که در طول کلاس، فعالیت داشته باشه، منجر به اضافه شدن اطلاعاتی به کلاس می‌شه که می‌تونه به درد همگی بخوره. پس فعال بودن شما الزامی نیست اما می‌تونه به بهبود روند کلاس، منجر بشه.

برای ارتباط با پشتیبان می‌توانید از آیکون سبز پایین سمت چپ سایت کمک بگیرید. پشتیبانی سایت ما، تلاش می‌کنه در ساعات کاری، پاسخگوی سریع انواع سوالات شما دررابطه با دوره‌ها و مسائل فنی سایت باشه.

کلاس‌های آفلاینی که آفلاین بودنشون در جزئیات دوره قید شده، ویدئوها یا صوت‌های از پیش ریکورد شده‌ای توسط مدرسین هستن که پس از خرید، در پنل شما روی سایت قرار می‌گیرن و شما بدون محدودیت تایم، می‌تونید هر زمان که مایل بودید، این دوره‌هارو تکمیل کنید. این دوره‌ها شامل گواهی حضور نمی‌شوند و امکان پرسش و پاسخ با مدرسین رو نیز، ندارند.

با پر کردن فرم تدریس می‌تونید برای تدریس درخواست بدید.

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: ۲ جلسه

سطح دشواری: عمومی

دسته‌بندی ‌ها: , ,

برچسب‌ها: ,

مدرس دوره

صبا
صبا مدرس

خرید دوره

 

ثبت‌نام کنید

جلسات آنلاین

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: ۲ جلسه

سطح دشواری: عمومی

دسته‌بندی ‌ها: , ,

برچسب‌ها: ,