قرن سیاه: قرن ۶ میلادی

 

مهلت ثبت‌نام:

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

چرا این دوره؟

در دو دوره گذشته یونیکس ما به دنیای ماقبل انسان خردمند عصر های سنگ و برنز و آهن و اولین تمدن ها به همراه چکیده ای از دوران ایران باستان تا قرن 6 میلادی را برای مخاطبین یونیکس شرح دادیم و از این که دو دوره در کنار شما عزیزان بودیم خرسندیم اما در این دوره از یونیکس مواد و فهرست های جلسات کمی تخصصی تر هست ما بسیار کند تر پیش می رویم تا بتوانیم از مبحث نگاه های اجمالی دوری کنیم و مشخصا مجبور خواهیم بود که کمی محتاط تر در بسیاری از زمینه ها کار را به پیش ببریم مبحث این دوره از یونیکس به حوادث قرن تاریک اشاره خواهد داشت قرنی که بدترین سال برای زیستن در جهان بوده و تغییرات اقلیمی و فروریختن تمدن های قدیمی در این قرن رو شاهد هستیم اما موضوع مهم تر ترکیب ژنی و فرهنگی فاتحان جدید به همراه رقابت بر سر منابع از دیگر موضوعات دیگر این دوره هست در آخر هم مقایسه ای بر مبحث رفتارشناسی یک جامعه قرن ششمی با ملت و دولت های مدرن امروزی است تا بتوان از این موارد بهترین نتیجه را گرفت تاریخ سرگذشت نیست داستانی است. برای تکرار کردن یا نکردن برای فهم آن چه در بستر نوسان بشر همراهش بوده و هست و خواهد بود پس همراه ما باشید منتظرتون هستیم.

جزئیات دوره

  • جلسه اول : فروپاشی
  • جلسه دوم : مردمان مرده
  • جلسه سوم : جنگ بر سر تمدن
  • جلسه چهارم : ظهور قدرت نو
  • جلسه پنجم : آیا فرقی کرده ایم؟

من کی هستم؟

مدرس این دوره علی اسماعیلی هست که در سوابقش برگزاری کلاس های تاریخ در دانشگاه آزاد و کافه تاریخ رو داره و پزشک و مربی درجه 3 فیتنس و یک سری سوابق دیگر را در کارنامه خودش داره. در این دوره شما به بخشی از تاریخ ایران باستان مسلط میشید و این تسلط دید دیگه ای به پیرامون ایرانمون و فرهنگمون برای شما به ارمغان خواهد اورد.

زمان‌برگزاری: یک‌شنبه ساعت ۱۷

تعداد جلسات: ۴ جلسه

گواهی حضور: دارد

امکان دسترسی به ریکورد جلسات

امکان دسترسی به اسلاید جلسات

برگزاری جلسات در پلتفرم گوگل‌میت

امکان پرسش و پاسخ مستقیم با مدرس در پلتفرم یونیکس

پشتیبانی اختصاصی

تایم تقریبی هر جلسه: بین ۴۵ دقیقه تا نهایت یک ساعت.

سوالات متداول

ریکورد کلاس‌هایی ‌که شرکت کردید، در پنل شخصی شما، تا همیشه در دسترستون خواهد بود و می‌تونید هر زمان‌که دوست‌داشتید، دوباره به اون‌ها گوش بسپارید.

برخی از مدرسین به همراه آکادمی یونیکس، تصمیم گرفتند به کسانی که تا پایان دوره در بیش از ۷۰٪ جلسات یک دوره شرکت کرده‌اند و فرم ارائه شده در جلسه‌ی آخر را تکمیل کرده‌اند گواهی حضور، با امضای طرفین تقدیم کنند تا نشانی باشد از اینکه شما دوره‌ای رو به پایان رسوندید. فراموش نکنید هر دو شرط، یعنی شرکت در بیشتر از ۷۰٪ جلسات یک دوره و تکمیل فرم اعطا شده در جلسه‌ی پایانی هر کلاس، برای دریافت گواهی حضور الزامیست. پ.ن: همه‌ی دوره‌ها شامل گواهی حضور نمی‌شوند، پیش از شرکت، صفحه‌ی دوره رو با دقت چک کرده و از دارای گواهی حضور بودن، اطمینان حاصل کنید.

آکادمی یونیکس در جهت احترام به حقوق و سلایق متنوع مخاطبین، با توافق با برخی مدرسین، جلسه‌ی اول بعضی از دوره‌ها را به صورت پابلیک برگزار می‌کند به طوری که مخاطب بتواند از مدرس و مباحث اطمینان حاصل کند و در صورت رضایت، پس از جلسه‌ی اول، در دوره مدنظر، ثبت‌نام کند. این ثبت‌نام، شامل تخفیف تهیه‌ی زودهنگام دوره نمی‌شود و قیمت آن ۱۰٪ بیشتر از قیمت زودهنگام دوره خواهد بود. برای شرکت در اولین جلسه‌ی رایگان، کافیست روی دکمه‌ی زیر بزنید و ده دقیقه بیش از شروع جلسه، لینک جلسه را در چنل(unix_academy@) دریافت کنید.

برای شرکت در دوره‌های آکادمی یونیکس، به پنل یونیکس که در همین سایت پس از ثبت‌نام برای شما تشکیل می‌شود نیاز خواهید داشت تا لینک هرجلسه را دریافت کنید، ریکوردهارو گوش بدید یا اطلاع‌رسانی‌های لازم رو بشنوید. تمامی جلسات، در پلتفرم گوگل‌میت برگزار خواهند شد که آموزش چگونگی استفاده از آن، در این لینک توضیح کامل داده شده‌است.

اشتراک معرفی شده، گزینه‌ای اقتصادی برای کسانیست که بخواهند بیش از ۳ دوره از دوره‌های فصلی یونیکس را شرکت کنند چرا که با هزینه‌ای بسیار بسیار کمتر از جمع تمامی دوره‌ها، امکان شرکت در تمامی دوره‌ها به همراه لکچرهای تنظیم شده و برخورداری از تمامی امکانات ذکر شده را به شما می‌دهد.

بله! امکان ثبت‌نام برای مخاطبین خارجی یونیکس نیز وجود داره. کافیه برای این کار به پشتیبانی سایت پیام بدید تا برای پرداخت از طریق پی‌پل، هماهنگی صورت بگیره.

برای ثبت‌‌نام پس از ساخت اکانت، می‌تونید صفحه یا اشتراک مورد نظر رو از صفحه‌ی مربوطه خریداری کنید.

دوره‌ی خوب، به مخاطبینی خوب نیاز داره. مشخصا اگر در هر دوره، فعالیت مخاطبین پایین باشه، سوالاتی خوبی پرسیده نشه و چالش‌های فکری صورت نگیره، نهایت تلاش مدرس، تدریس اون چیزی خواهد بود که از پیش آماده کرده اما مخاطبی که در طول کلاس، فعالیت داشته باشه، منجر به اضافه شدن اطلاعاتی به کلاس می‌شه که می‌تونه به درد همگی بخوره. پس فعال بودن شما الزامی نیست اما می‌تونه به بهبود روند کلاس، منجر بشه.

برای ارتباط با پشتیبان می‌توانید از آیکون سبز پایین سمت چپ سایت کمک بگیرید. پشتیبانی سایت ما، تلاش می‌کنه در ساعات کاری، پاسخگوی سریع انواع سوالات شما دررابطه با دوره‌ها و مسائل فنی سایت باشه.

کلاس‌های آفلاینی که آفلاین بودنشون در جزئیات دوره قید شده، ویدئوها یا صوت‌های از پیش ریکورد شده‌ای توسط مدرسین هستن که پس از خرید، در پنل شما روی سایت قرار می‌گیرن و شما بدون محدودیت تایم، می‌تونید هر زمان که مایل بودید، این دوره‌هارو تکمیل کنید. این دوره‌ها شامل گواهی حضور نمی‌شوند و امکان پرسش و پاسخ با مدرسین رو نیز، ندارند.

با پر کردن فرم تدریس می‌تونید برای تدریس درخواست بدید.

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: ۶ جلسه

سطح دشواری: عمومی

دسته‌بندی ‌ها: , ,

برچسب‌ها: ,

مدرس دوره

علی
علی مدرس

خرید دوره

 

ثبت‌نام کنید

جلسات آنلاین

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: ۶ جلسه

سطح دشواری: عمومی

دسته‌بندی ‌ها: , ,

برچسب‌ها: ,