از کجا اومدیم؟

قصه‌، قصه‌ی سه دوسته. دوست‌هایی که از چهار پنج سال پیش، با ایجاد فضاهای متفاوتی در فضای مجازی، در تلاش بودن که به ترویج اشتیاق علم بپردازن و گذرشون در این مسیر، به همدیگه افتاد. از برگزاری وبینارها و دوره‌های علمی تا کار برروی مقالات متفاوت و پروژه‌هایی که بررسی می‌کردیم.

brain1
brain2

چیکار می‌کنیم؟

هدف ما، دگرگون کردن چهره‌ی کنونی جهانه. اگر چیزی در جهان هست که مشکل داره و ما، قابلیت تغییرش و بهتر کردنش رو داریم، چرا نباید اینکارو انجام بدیم؟ اینه که تلاش می‌کنیم به پیشرفت بشریت، کمک کنیم یا همونطوری که نیرا می‌گه، جهان رو ۵۱٪ بهتر کنیم.

چرا پنجاه و یک درصد؟ توی هر ارتباط دونفره‌ای اگر سهم هرکدوم از طرفین برای بهبود شرایط و مسئولیت‌پذیری ۵۰٪ باشه، ما تلاش می‌کنیم حتی اگر شده، یک درصد، بیش از اون تلاش کنیم برای بهبود شرایط و انجام وظیفه.

به کجا خواهیم رفت؟

به هرجایی که بشه، به هرجایی که بخوایم!
چه ایرادی داره اگر می‌شه کارهای متنوعی کرد که تاثیری برروی شرایط دارن و منجر به بِه زیستی بشر و پیشرفت نوع بشر می‌شن کرد، دلیلی برای انجام ندادنش وجود نداره. از هرایده‌ی جدیدی، از هرشاخه و هر فضای جدیدی، تا جایی که در توانمون باشه، استقبال و استفاده می‌کنیم تا چیزی رو بسازیم که شاید روزی می‌خواستیم برای ما، ساخته شده باشه. اگر این نهالیه که دیگران برای ما نکاشتن، ما می‌کاریم تا دیگرانی از ثمره‌ی این درخت بخورند و قوی‌تر و جلوتر از ما، شروع به حرکت بکنن.
brain3

از ما به شما:

طبق تجربه‌هایی که بدست آوردیم دیدیم کمیل راست می‌گه، هیچکاری رو تنهایی نمی‌شه انجام داد. پس اگر آدم‌هایی رو می‌بینید که کارهای زیادی می‌کنن، بدونید تنها انجامشون نمی‌دن. برعلاوه‌ی داشتن طرز فکر دایورجنت و ایده‌های نوآورانه، باید از دوستی‌ها و ارتباطات جدید هم استقبال کنید و فضایی براشون بوجود بیارید. ترکیب دانش و مایندست رشد شما همراه با کانکشن‌ها و هم‌مسیرهایی که دارید، می‌تونه شمارو به سمت کسی شدن و کاری کردن ببره، پس:

دایورجنت باشید ♥️

Nira

نیرا:
دانشجوی بیوتک در ایتالیام، محقق نوروکاگنتیو، مروج اشتیاق به علم و نویسنده‌ خرده‌پا. کودکی شگفت‌زده از پیچیدگی این جهان.

Komeil 2

دانشجوی ارشد نوروساینس و نوروسایکولوژیم، کارشناسیمو علوم کامپیوتر(یادگیری ماشین) خوندم و جست‌و‌جوگری عاشق جست‌و‌جو ام و محقق نوروکاگنتیوم. من رو می‌تونی در لینکدین و تلگرام دنبال کنی:

Barmaan 3

دانشجوی بیوتکم، ویژوال آرتیست و مروج اشتیاق علم. به یاد کتاب‌های قدیمی، هنر خوب برای مغز‌های خوب. من رو می‌تونی در تلگرام، یوتوب و لینکدین دنبال کنی:‎